درباره غزال نجم

 

 

 

اولین و تنها تولید کننده سدیم پلی فسفات خوراکی استاندارد در ایران

*شما افتخار ایران هستید،ما نیز به شما افتخار می کنیم*

 

مفتخریم که علی رغم مشکلات فراوان تولیدی و صنعتی ، قدم های بزرگی برداشته ایم و با سرمایه گذاری و  برنامه ریزی بلند مدت در تحقیق و توسعه همواره محصولاتی با کیفیت در اختیار مصرف کنندگان و تولید کنندگان بگذاریم. مصرف محصول و برند ایرانی قدمی است کوچک برای ما و سرمایه گذاری بزرگ برای فرزندانمان تا با توسعه زیرساخت ها و اشتغال زایی به توسعه صنعت کمک نماییم. باعث افتخار است که محصول پلی فسفات خوراکی ایرانی تحت نظارت اداره استاندارد تولید نموده ایم و به خود می بالیم که تولید کنندگان و صنعتگران پر افتخار ایرانی به ما اعتماد کرده و با اعتماد و همراهیشان باعث دلگرمی این مجموعه شده اند.

 

                                                                                                            

 

 

شرکت غزال نجم

تاریخچه
 
شرکت فر آورده های گوشتی غزال نجم واقع درکیلومتر 10 جاده اصفهان شهرکرد، ناحیه صنعتی سامان فاز 1، با مساحتی حدود 2 هکتار یکی از کارخانه های پیشرو در تولید انواع فرآورده های گوشتی در کشور عزیزمان ایران می باشد.داشتن بیش از18 سال تجربه در تولید انواع سوسیس، کالباس، همبرگردو 4 سال در تولید پلی فسفات خوراکی در واحد 2 اين كارخانه به ديگر توليد كنندگان فرآورده هاي گوشتي کمک می کند تا محصولاتی تولید کنند که رضایت هرذائقه ی را بر آورده سازد.


تولید غذایی سالم با طعم لذیذ و افزودنی های غذایی منحصر بفرد هدف ماست.
سیاست های ما عبارت اند از:

۱- رضایت مشتری

۲- تولید محصولات جدید وباکیفیت

۳- ایجاد افق های جدید در فرآورده های محصولات غذایی


استفاده از مواد اوليه عالي و مرغوب و بهره بردن از دستگاههاي جديد و پيشرفته همگام با تكنولوژي نوين روز دنیا اين امكان را به اين مجموعه داده تا بتواند تنوع توليدات خود را ارتقاء‌بخشد. 
 
 
 

 

تیم مدیریتی شرکت غزال نجم